pakiety
pakiet mini

- 15 wybranych przez Ciebie zdjęć w formie cyfrowej
- 15 odbitek wydrukowanych w formacie 13x19 na jedwabnym papierze Premium
Czas trwania: 45-60min

cena: 450zł
pakiet standard

- 25 wybranych przez Ciebie zdjęć w formie cyfrowej
- 25 odbitek wydrukowanych w formacie 13x19 na jedwabnym papierze Premium
Czas trwania: 1,5-2h

cena: 600zł
pakiet okolicznościowy

Oferta dotycząca przyjęć rodzinnych, urodzin, baby shower, wieczorów panieńskich, itp.
- 40 wybranych przez Ciebie zdjęć w formie cyforwej
- 40 odbitek w formacie 13x19 wydrukowanych na jedwabnym papierze Premium
Czas trwania: 3h

cena: 700zł
pakiet brzuszek + maluszek

Pakiet dotyczy dwóch sesji: ciążowej
i z maluszkiem.*
- 2 x 25 wybranych przez Ciebie zdjęć w formie cyfrowej
- 2 x 25 odbitek w formacie 13x19 wydrukowanych na jedwabnym papierze Premium
Czas trwania: 1,5-2h

cena: 850zł

Dojazd na terenie Szczecina w cenie.
Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 30zł/szt.

*W sesjach mogą uczestniczyć także inni członkowie rodziny.

jak właściwie przebiega sesja zdjęciowa?

Stworzyłam krótki przewodnik, który poprowadzi Cię przez cały ten proces.
Jeśli obawiasz się, przeczytaj go - a napewno nie będzie to stresujące wydarzenie.

1. Rozmowa.

Jeszcze przed ustaleniem wszelkich technicznych szczegółów rozmawiamy o Was. Kto weźmie udział w sesji, w jakim wieku są uczestnicy. Jaką macie wizję na zdjęcia i pomysły z nią związane - w domowym zaciszu czy raczej zwariowana sesja w wesołym miasteczku? Jeżeli nie jesteście zdecydowani to z chęcią Wam doradzę i wspólnie znajdziemy miejsce, gdzie będziecie czuli się najlepiej. Od miejsca wszystko się zaczyna, od niego zależy też godzina naszego spotkania. Sesje domowe wykonuję w godzinach 10-13, plenerowe w godzinach popołudniowych. W zależności od pory roku i aktywności słońca, przeważnie jest to między 16-19. Gdy ustalimy już miejsce i godzinę wybieramy interesujący Was dzień.

2. Przygotowanie do sesji.

Gdy już zdecydujecie się na konkretny termin, wysyłam Wam mini poradniki do poczytania. W poradnikach zawiera się wiedza dotycząca ubioru, przestrzeni jak i wskazówki wspomagające przebieg sesji. Gdy jest coś niejasne - piszecie, rozmawiamy, ustalamy szczegóły, stylizacje.

3. Potwierdzenie.

Na 1,2 dni przed sesją potwierdzamy nasze spotkanie poprzez wiadomość SMS lub na Facebook'u. W przypadku złej pogody lub choroby możemy przełożyć sesję na inny dzień.

4. Sesja.

W zależności od wybranego pakietu sesja trwa wybraną jednostkę czasu. W zależności od charakteru sesji - domowa / plenerowa wykonuję Wam zdjęcia, zgodnie ze stylistyką lifestyle. Więcej o moim stylu jak i fotografii lifestyle przeczytasz - tutaj.

5. Płatność.

Jeżeli płacicie gotówką, płatności dokonujecie po zakończonej sesji. Jeżeli przelew - do 3 dni roboczych po sesji.

6. Wybór zdjęć.

Do 14 dni roboczych po zakończonej sesji wysyłam Wam link z miniaturkami zdjęć do wyboru. Po wyborze zdjęcia zostaną Wam przekazane w pełnym formacie i jakości. Te same zdjęcia będą użyte do wykonania odbitek, które zamawiam ja. Na odbitki czekacie do 7 dni roboczych po wyborze przez Was zdjęć, możliwa jest wysyłka paczkomatem.

7. Udostępnianie.

Zależy mi, abyście udostępniali i dzielili się moimi zdjęciami ze światem. Dlatego jeżeli chcecie publikować je na Facebook'u lub Instagramie, dajcie znać. Wyślę je Wam także w formacie skrojonym pod odpowiednie media społecznościowe, tak aby nie traciły na jakości. Ja udostępniam Wasze zdjęcia u siebie tylko po wcześniejszym ustaleniu i akceptacji od Was.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio.
Zobaczysz tam wspaniałych ludzi i miejsca, w których miałam przyjemność ich fotografować.

jak właściwie przebiega sesja zdjęciowa?

Stworzyłam krótki przewodnik, który poprowadzi Cię przez cały ten proces.
Jeśli obawiasz się, przeczytaj go - a napewno nie będzie to stresujące wydarzenie.


1. Rozmowa. Jeszcze przed ustaleniem wszelkich technicznych szczegółów rozmawiamy o Was. Kto weźmie udział w sesji, w jakim wieku są uczestnicy. Jaką macie wizję na zdjęcia i pomysły z nią związane - w domowym zaciszu czy raczej zwariowana sesja w wesołym miasteczku? Jeżeli nie jesteście zdecydowani to z chęcią Wam doradzę i wspólnie znajdziemy miejsce, gdzie będziecie czuli się najlepiej. Od miejsca wszystko się zaczyna, od niego zależy też godzina naszego spotkania. Sesje domowe wykonuję w godzinach 10-13, plenerowe w godzinach popołudniowych. W zależności od pory roku i aktywności słońca, przeważnie jest to między 16-19. Gdy ustalimy już miejsce i godzinę wybieramy interesujący Was dzień.

2. Przygotowanie do sesji. Gdy już zdecydujecie się na konkretny termin, wysyłam Wam mini poradniki do poczytania. W poradnikach zawiera się wiedza dotycząca ubioru, przestrzeni jak i wskazówki wspomagające przebieg sesji. Gdy jest coś niejasne - piszecie, rozmawiamy, ustalamy szczegóły, stylizacje.

3. Potwierdzenie. Na 1,2 dni przed sesją potwierdzamy nasze spotkanie poprzez wiadomość SMS lub na Facebook'u. W przypadku złej pogody lub choroby możemy przełożyć sesję na inny dzień.

4. Sesja. W zależności od wybranego pakietu sesja trwa wybraną jednostkę czasu. W zależności od charakteru sesji - domowa / plenerowa wykonuję Wam zdjęcia, zgodnie ze stylistyką lifestyle. Więcej o moim stylu jak i fotografii lifestyle przeczytasz - tutaj.

5. Płatność. Jeżeli płacicie gotówką, płatności dokonujecie po zakończonej sesji. Jeżeli przelew - do 3 dni roboczych po sesji.

6. Wybór zdjęć. Do 14 dni roboczych po zakończonej sesji wysyłam Wam link z miniaturkami zdjęć do wyboru. Po wyborze zdjęcia zostaną Wam przekazane w pełnym formacie i jakości. Te same zdjęcia będą użyte do wykonania odbitek, które zamawiam ja. Na odbitki czekacie do 7 dni roboczych po wyborze przez Was zdjęć, możliwa jest wysyłka paczkomatem.

7. Udostępnianie. Zależy mi, abyście udostępniali i dzielili się moimi zdjęciami ze światem. Dlatego jeżeli chcecie publikować je na Facebook'u lub Instagramie, dajcie znać. Wyślę je Wam także w formacie skrojonym pod odpowiednie media społecznościowe, tak aby nie traciły na jakości. Ja udostępniam Wasze zdjęcia u siebie tylko po wcześniejszym ustaleniu i akceptacji od Was.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio.
Zobaczysz tam wspaniałych ludzi i miejsca, w których miałam przyjemność ich fotografować.

dlaczego sesja domowa to dobry pomysł?

Jesteście u siebie - pozwalacie sobie na czułość, bliskość, wspólne chwile ze sobą.

Nie musicie nigdzie dojeżdzać ani wracać, co z małym dziekiem wymagałoby planowania.

Przerwa, przewijanie, karmienie i drzemka kiedy tylko potrzebujecie.

Dla starszych dzieci sesja jest formą zabawy - mogą potańczyć, pokazać ulubione zabawki.

Pijemy kawę, śmiejemy się i rozmawiamy.

Jest nam ciepło i przytulnie - nie straszne są nam warunki pogodowe.

sesja_domowa

Razem zrealizujemy sesję Twoich marzeń. Stwórz niezapomnianą pamiątkę dla siebie i Twojej rodziny. Uwiecznię dla Was te najpiękniejsze chwile na zawsze.